İstanbul
Adana
Alanya
Ankara
Antalya
Aydın
Belek
Bodrum
Bolu
Bursa
Dalaman
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Erzurum
Eskişehir
Fethiye
Gaziantep
İstanbul
İzmir
Kastamonu
Kayseri
Kemer
Kırıkkale
Konya
Malatya
Mardin
Marmaris
Mersin
Ordu
Samsun
Şanlıurfa
Sivas
Tokat
Uşak
Yalova
Araba
ara toplam:
0.00 ₺

Satın alma politikası

1. Özel tarihlerde teslimat politikası

Siparişi zamanında teslim etmek için elimizden gelenin en iyisini yapacak olsak da Sevgililer Günü, Anneler Günü ve diğer tatil günleri gibi özel günlerde teslimatta gecikmeler neden olan sorunlar yaşanabilir.

Siparişinizi talep ettiğiniz tarihte teslim edemezsek, mümkün olan en erken tarihte teslim edeceğiz ve teslimat ücretini iade edeceğiz. Bu durumda, sipariş ücretinin geri ödemesi yapılmamaktadır.

2. Talep edilen teslimat tarihindeki değişiklikler ve gecikmeler

Siparişiniz talep ettiğiniz tarihte gelmezse teslimat ücretini iade edeceğiz ancak siparişinizin toplam bedelini iade edemeyiz.

Lütfen kontrolümüz dışındaki koşullar (örneğin, alıcı teslimat sırasında evde değilse) nedeniyle sipariş zamanında ulaşmazsa geri ödeme yapmadığımızı unutmayın.

Seçtiğiniz tarihin yerel bir resmi tatil olması nedeniyle teslimat yapılamazsa, siparişiniz bir sonraki iş günü elinize ulaşacaktır. Bu durumda, herhangi bir geri ödeme sunamıyoruz veya yeni bir ürün gönderemiyoruz.

3. Müşterinin sipariş formundaki teslimat bilgilerinin yanlış veya eksik olması

Satın alma işlemi sırasında lütfen girmiş olduğunuz adresin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olun. Teslimat sorunlarını ve diğer problemleri önlemek için tüm alanları iki kez kontrol etmenizi öneririz.

Adres yanlış veya eksik olduğu için siparişi alıcısına teslim edemezsek, herhangi bir geri ödeme sunamıyoruz veya başka bir ürün gönderemiyoruz. Ekibimiz sorunu çözmek ve doğru ayrıntıları almak için sizinle iletişime geçecektir.

4. Kurum veya otellere yapılan teslimatlar

Otelde kalan birine çiçek göndermek isterseniz, rezervasyonu yapan kişinin adını ve (biliyorsanız) oda numarasını belirtmeyi unutmayın.

Ürün alıcısına ulaşacaktır ancak varış noktasındaki teslimat kabul koşullarını bilmediğimiz için teslimatı garanti edemeyiz. Bu sebeplerden herhangi biri nedeniyle teslimat yapılamazsa, herhangi bir geri ödeme sunamıyoruz veya yeni ürün gönderemiyoruz.

5. Ürün, alıcı tarafından reddedildi

Kimse güzel bir buket çiçeğe hayır diyemez, ancak alıcı herhangi bir nedenle çiçekleri kabul etmezse, hiçbir şekilde geri ödeme yapamayız veya yeni bir ürün gönderemeyiz.

6. Kalite politikası

Ürünlerimizi elle hazırlıyoruz ve sadece en taze çiçekleri seçiyoruz. Ürününüzün orijinal ürün fotoğrafına olabildiğince benzemesini sağlamaya çalışsak da, bazı küçük farklılıklar olabilir. Her çiçek diğerinden farklıdır ve çiçeklerle çalışmak çok hassas olup mevsime, hava durumuna ve bize bağlı olmayan diğer birçok doğa faktörüne bağlıdır.

Lütfen fotoğrafların ürünlerin örneğini gösterdiğini ve gönderdiğimiz marka veya modelin mevcudiyet durumuna bağlı olduğunu unutmayın.Ancak endişelenmeyin: alınan ürünün web sitemizde gösterilenle aynı kalitede olduğundan emin olabilirsiniz. Orijinal fotoğraftan biraz farklı ancak gerekli kalite standartlarına uygun bir ürün alırsanız, herhangi bir geri ödeme yapamıyoruz veya yeni ürün gönderemiyoruz.

7. Ürün ikame politikası

Bazen siparişinizi hazırlayan çiçekçi, buket açıklamasında görünen ürün veya çiçeklerden birini stokta bulundurmayabilir ve başka bir ürünle değiştirmek zorunda kalabilir. Endişelenmeyin: ikame ürünün her zaman seçtiğiniz ürünle aynı veya daha yüksek değerde olacağını garanti ediyoruz. Sipariş ettiğiniz ek ürünlerden çiçekçimizin stoklarında olmaması durumunda, siparişinizi bu ürün olmadan göndereceğiz ve bir sonraki siparişinizde kullanılmak üzere aynı fiyattan bir kupon ile iade yapacağız. Çiçekçimiz bazı çiçekleri farklı renkte göndermek zorunda kalabilir, ancak web sitesinde gösterilen buket tonlarının korunacağını garanti ederiz.

Fotoğrafların sadece görsel amaçlı olduğunu unutmayın: buketinizdeki renklerin resimdekilerle tamamen aynı olacağını garanti edemeyiz. Örneğin pembe bir buket daha soluk veya daha parlak olabilir ama her zaman pembe olacaktır. Bu gibi farklar size geri ödeme, tazminat veya başka bir ürünün teslimatı hakkını vermez.