İstanbul
Adana
Alanya
Ankara
Antalya
Aydın
Belek
Bodrum
Bolu
Bursa
Dalaman
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Erzurum
Eskişehir
Fethiye
Gaziantep
İstanbul
İzmir
Kastamonu
Kayseri
Kemer
Kırıkkale
Konya
Malatya
Mardin
Marmaris
Mersin
Ordu
Samsun
Şanlıurfa
Sivas
Tokat
Uşak
Yalova
Araba
ara toplam:
0.00 ₺

Teslimat ve İade

Teslimat süresi

Buketlerimizi Pazartesi'den Pazar'a 08:00 - 21:00 arası teslim ediyoruz. Siparişinizi verirken teslimat tarihini ve saatini seçebilirsiniz. Çiçeklerinizi istenilen zamanda teslim etmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve herhangi bir acil durum olması halinde yöneticilerimiz sizinle hemen iletişime geçecektir. Teslimat süresi belirtilmemişse, çiçekleri normal teslimat saatlerimizde teslim edeceğiz.

Teslimat tarihini veya saatini değiştirmeniz gerekiyorsa, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçin. Talebinizi mümkün olduğunca hızlı bir şekilde yerine getirmeye çalışacağız.

Hafta sonları ve tatil günlerinde teslimat

Hafta sonları ve tatil günleri de dahil olmak üzere haftanın her günü çiçek teslimi yapıyoruz. Ancak, bazı ülkelerde ve şehirlerde, belirli resmi tatillerde teslimat yapılamayabilir. Bu durumlarda siparişinizi zamanında teslim edip edemeyeceğimizi öğrenmek için lütfen yöneticilerimize danışın.

Üç teslimat yöntemi sunuyoruz: Standart Teslimat, Ertesi Gün Teslimat ve Aynı Gün Teslimat. Siparişinizi verirken teslimat yöntemini seçebilirsiniz. Teslimat ücreti ve tahmini teslimat süresi, siparişinizi onaylamadan önce görüntülenecektir.

Otel ve restoranlara teslimat

Çiçeklerinizi otellere, restoranlara ve diğer halka açık yerlere teslim edebiliriz. Lütfen siparişinizi verirken doğru adresi ve oda numarasını belirttiğinizden emin olun. Bize eksik veya yanlış bilgi verirseniz, gecikmelerden veya teslimat yapılmamasından sorumlu tutulmayacağız.

İadeler

Satın aldığınız buket, sipariş ettiğinizden önemli ölçüde farklıysa para iadesi talep edebilirsiniz. Para iadesi almak için lütfen teslimattan sonraki 24 saat içinde alınan buketin fotoğraflarını bize gönderin. Talebinizi inceleyip en kısa sürede size geri döneceğiz.